GT-902

Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Managed Media Converter (SC, Multi Mode) - 220/550m



Beperkte voorraad
SKU
106428



€ 111,32
Planet

Serious In Security

Altijd de beste prijs

Betrouwbare partner

Advies op maat

Gratis ondersteuning

088 - 22 00 400

info@xserius.nl

contactformulier

Datasheet Downloaden Datasheet Downloaden
Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Managed Media Converter (SC, Multi Mode) - 220/550m



Meer informatie
MerkPlanet
Media ConverterStandaard Gigabit Media Converter
Aantal 100MB PoortenNee
Aantal Glasvezel Poorten1 SFP
IndustrieelNee
PoE PoortenNee
Aantal Gigabit Poorten1
DatasheetDownload